Verstraete Academy

Verstraete Academy

We streven naar een positie in de top 3 van vernieuwende bouwbedrijven, dit door in te zetten op innovatie en kwaliteit. Dit vereist de mentaliteit van een lerende organisatie. En die hebben we! Door de huidige snelheid aan veranderingen en onze eigen ambitie om bij de meest innoverenden bouwbedrijven te horen, zetten we in op voortdurend leren. Daarnaast is de persoonlijke ontplooing en ontwikkeling van onze collega's cruciaal. 

Teambuildingactiviteiten 

Jaarlijks organiseert Verstraete.team een teambuilding. Het ene jaar doe je iets met jouw afdeling, het andere jaar kom het hele bedrijf samen. Op deze dag draait het erom om elkaar nóg beter te leren kennen. 

Teamevents

Regelmatig worden events georganiseerd waarbij het hele bedrijf elkaar ontmoet. Zo spreken we elk jaar af voor het kerst- en grootverlof voor een drink en hebben we alle tijd om in een ontspannen sfeer bij te praten. 

Shortinars 

Wij leren graag voortdurend bij. In de praktijk leerden we echter zelf al dat dit tijd vraagt, tijd die we met onze drukke agenda niet altijd hebben. Daarom kiest Verstraete ervoor om allerhande opleidingen te voorzien doorheen het jaar, door middel van korte, maar krachtige, online meetings. Een Shortinar neemt om en bij de 30 minuten van je tijd. Op voorhand worden alle Shortinars gecommuniceerd via onze agenda. Je kan je inschrijven en live volgen, of later kijken via ons intern platform. Opleidingen worden gegeven door externen, maar worden evengoed gedeeld door onze eigen collega's. Het onderwerp van een Shortinar kan gaan van 'hoe assertief zijn?' tot 'hoe duidelijk telefoneren?' of 'hoe veilig de werf betreden?'. 

Reguliere opleidingen 

Verstraete.team voorziet opleidingsdagen voor zowel vakmannen als administratief personeel wanneer nodig. Deze opleiding kaderen binnen veiligheid, nieuwe bouwtechnieken, het behalen van certificaten of leren kennen van een software. 

Sportacademy

Mens sana in corpore sano. Een gezonde geest, in een gezond lichaam.

Om te voorzien in een actieve geest, heb je bij Verstraete de mogelijkheid om te gaan sporten en zo aan je fysiek te werken. 

Co-workingspace

Als administratief bediende een vraag over het reilen en zeilen van een werf? Spreek een werfcoördinator aan, spreek af in onze co-workinspaces en leer van elkaar! 

Verstraete Vademecum 

Je start bij Verstraete.team is fijn. Je leert op korte tijd veel bij. En wat is het fijn dat je niet wordt overrompeld door allerlei details! Want bij vragen in de toekomst kan je naast je collega's ook terecht in het Verstraete Vademecum. Dit Vademecum vertelt je alles over onze bedrijfseigensoftware. 

De boekenkast 

Om andere inzichten te verwerven is het interessant om nu en dan eens een boek vast te pakken. Zo delen we nu en dan eens een boek met onze collega's. Vind je zelf een interessant (online) boek dat past binnen ons werkkader, kom langs en wie weet voegen we het toe aan onze boekenkast. 

Publieke events

We leren iedereen graag bij over de bouw. Daarom delen we onze Verstraete Academy ook met externen. Kom langs op een van onze publieke events en leer bij over alles wat met bouw, hout en innovatie te maken heeft. 

Wij nodigen ook graag externen uit op onze Verstraete Academy. Kijk als werknemer of externe wat er binnenkort op de planning staat. 

Lees ook

Verstraete Academy - Artikel

Samen waarde- (e)ren

Samen onze waarden delen, bespreken en bepalen... 
Verstraete Academy - Artikel

Hoe wij denken

Op één lijn zitten qua gedachtengoed is belangrijk om een goeie samenwerking te...
Verstraete Academy - Artikel

Pas je bij ons team?

Zijn wij een match? Doe zeker de test!  Lees hieronder waar ons team voor staat. 
© Verstraete 2021 | Privacy Statement | Disclaimer | Cookie Statement
Webdevelopment by Plenso

Wij gebruiken cookies om uw surfervaring te verbeteren. Door het verder gebruiken van deze website, gaat u hier expliciet mee akkoord.

Meer informatie
Ik snap het!