Is jouw verhaal ook ons verhaal?

Is jouw verhaal ook ons verhaal?

schrijf geschiedenis

Ons verhaal gaat terug tot in 1820, wanneer Igance ‘Naske’ Verstraete (letterlijk) de eerste stenen legt aan ons bedrijf. De energie, de passie, de vakkennis en het ondernemerschap werd generatie op generatie doorgegeven en zorgt ervoor dat de zaak uitgroeide tot een sterke organisatie met getalenteerde mensen die samenwerken aan de meest prestigieuze bouw- en hout projecten in de regio.

Ons doel is om dit verhaal voor minstens nog eens 200 jaar verder te zetten... en hierin speelt jouw verhaal en ervaring een rol. Jij biedt een toegevoegde waarde aan onze geschiedenis en toekomst!

Om te blijven groeien in de toekomst ziet Verstraete.team als bouwbedrijf veel toekomst in innovatief projectmanagement, bouw.team en concept.team. Meebewegend met de markt en inspelend op nieuwe opportuniteiten, dagen we onszelf uit om voor te zijn op de rest. Dit alles doen we met verstand van uitvoering.

Schrijf aan je toekomst

Jouw verhaal is ons verhaal wanneer we samen werken aan dit doel en je zelf, aan je eigen toekomst in de bouwwereld kan werken. Met hulp van alle nodige tools, begeleiding en groeimogelijkheden, kan je je als de beste ontplooien in ons kwalitatief team en zo je eigen traject uitschrijven.

Lees ook

Is Jouw Verhaal Ook Ons Verhaal - Artikel

Samen waarde- (e)ren

Samen onze waarden delen, bespreken en bepalen... 
Is Jouw Verhaal Ook Ons Verhaal - Artikel

Hoe wij denken

Op één lijn zitten qua gedachtengoed is belangrijk om een goeie samenwerking te...
Is Jouw Verhaal Ook Ons Verhaal - Artikel

Pas je bij ons team?

Zijn wij een match? Doe zeker de test!  Lees hieronder waar ons team voor staat. 
Is Jouw Verhaal Ook Ons Verhaal - Artikel

Cultuur

Binnen Verstraete hechten wij belang aan een open communicatie en ownership om zaken vlot te...
© Verstraete 2021 | Privacy Statement | Disclaimer | Cookie Statement
Webdevelopment by Plenso

Wij gebruiken cookies om uw surfervaring te verbeteren. Door het verder gebruiken van deze website, gaat u hier expliciet mee akkoord.

Meer informatie
Ik snap het!