Hoe wij denken

Hoe wij denken

Op één lijn zitten qua gedachtengoed is belangrijk om een goeie samenwerking te garanderen. Zie hoe hier hoe wij binnen Verstraete.team denken. 

Voorbereiding is de meester van succes

Een goede voorbereiding verhoogt je kans op slagen. De concurrentie in de bouwmarkt neemt alsmaar toe. Voorbereiding maakt, volgens ons, hét verschil om binnen de afgesproken tijd, kwalitatief werk af te leveren volgens een correct budget. Bij Verstraete.team zetten we hier dagelijks op in door een goeie samenwerking, overleg en het gebruik van BIM.

Veranderingen zijn kansen 

Technologische vooruitgangen maken het noodzakelijk om steeds sneller te schakelen. Bij Verstraete.team anticiperen we daarop. We denken vooruit en spelen innovatief in op de recentste bouwtrends. We gaan in zee met de allerbeste mensen. Mensen zoals jij. Die willen uitblinken bij een echte vernieuwer.

Alleen ben je slim, samen zijn we geniaal 

Verstraete.team gaat duurzame samenwerkingen aan. Met klanten, bouwheren, leveranciers, onderaaannemers, partners en medewerkers. Want van samenwerking wordt je beter. Samen zorgen we voor stabiliteit en continuïteit, maar samen zijn we ook innovatief en kunnen we leren.  

Eigenaar van je werk

Wij zijn eigenaar, eigenaar van ons werk. Wat we doen, doen we alsof het voor onszelf is. Omdat we het graag doen, omdat we er trots op zijn. Dit betekent dat we correct zijn en afspraken respecteren, ook al is het in ons nadeel. We overtreffen graag de verwachtingen van de klant, en dus ook van onszelf. We worden ‘gentleman bouwers’ genoemd.

Communicatie

Spreek, luister, wees aanspreekbaar, denk mee. Bij Verstraete.team is iedereen aanspreekbaar en niets onbespreekbaar. Communiceer met elkaar. Ken elkaars verwachtingen binnen het team. Zo kunnen we op elkaar bouwen. Let wel iedere communicatie is constructief, doordacht en to-the-point. 

Doe wat je graag doet

Het heeft ons gemaakt tot wat we nu zijn. Bouw & hout, samenwerken, team-spirit, collegialiteit, kwaliteit, samen succesen vieren, samen leren uit fouten, bouwinnovaties ... dat is waarvan we houden, dat is wat we samen doen. Verstraete hecht aan haar historie en alle helpende krachten. Dit is wat we meenemen naar de toekomst.  

Lees ook

Hoe Wij Denken - Artikel

Samen waarde- (e)ren

Samen onze waarden delen, bespreken en bepalen... 
Hoe Wij Denken - Artikel

Pas je bij ons team?

Zijn wij een match? Doe zeker de test!  Lees hieronder waar ons team voor staat. 
Hoe Wij Denken - Artikel

Cultuur

Binnen Verstraete hechten wij belang aan een open communicatie en ownership om zaken vlot te...
© Verstraete 2021 | Privacy Statement | Disclaimer | Cookie Statement
Webdevelopment by Plenso

Wij gebruiken cookies om uw surfervaring te verbeteren. Door het verder gebruiken van deze website, gaat u hier expliciet mee akkoord.

Meer informatie
Ik snap het!