Onze ambitie

Onze ambitie

Onze ambitie is de nummer 1 van de meest vernieuwende bouwbedrijven te worden en daarmee bij de meest succesvolle bedrijven in de sector te gaan behoren. Hierbij staan onze kernwaarden centraal: veiligheid, kwaliteit, betrouwbaarheid & respect.

Dit zijn onze strategische ambities : 

Een focus op klant en markt

Wij kiezen voor marktproosities waar we de meeste toegevoegde waarde kunnen leveren aan onze klanten en we kiezen bewust voor segmenten die groei en goede marges mogelijk maken. Voor Verstraete.team zijn dit hybride, bouw & hout, projecten, BIM-projecten en projectontwikkeling. 

Continue verbetering van het financieel resultaat

We kiezen alleen voor opdrachten die bij ons passen en die we met een gezonde marge kunnen realiseren, binnen een doordacht risicoprofiel. Het accent ligt op de vermindering van faalkosten, waardoor onze kostprijs omlaag gaat. We leveren binnen budget, conform de vraagspecificatie en de planning op. Onze werkwijze omschrijven wij als gedisciplineerd, strak gestuurd en met een professionele inkoop. De contractuele afspraken die wij maken, zijn voor alle betrokkenen evenwichtig en gezond.

Een sterke organisatie

We transformeren Verstraete tot een netwerkorganisatie met goed opgeleide medewerkers en LEAN-principes als basis. We faciliteren een gezonde prestatiecultuur voor starters, professionals en leidinggevenden. Het accent ligt op digitalisering en technologische vernieuwing. We dagen elkaar onderling uit en inspireren en versterken elkaar. We werken met respect en vertrouwen door middel van goeie communicatie. 

Digitalisering

We richten ons op verdere digitalisering om meer toegevoegde waarde, gemak en comfort voor klanten te leveren en tegelijk de kostprijs, marges en het bouwproces te optimaliseren. Dit doen we aan de hand van BIM en andere ondersteunende ERP systemen. 

Innovatie

We werken strategisch samen met andere partijen, we delen kennis, sluiten partnerships en tonen initiatief met het in de markt zetten van nieuwe concepten, processen en producten. Het doel is een efficiënter en effectiever bouwproces.

Lees ook

Onze Ambitie - Artikel

Samen waarde- (e)ren

Samen onze waarden delen, bespreken en bepalen... 
Onze Ambitie - Artikel

Hoe wij denken

Op één lijn zitten qua gedachtengoed is belangrijk om een goeie samenwerking te...
Onze Ambitie - Artikel

Pas je bij ons team?

Zijn wij een match? Doe zeker de test!  Lees hieronder waar ons team voor staat. 
© Verstraete 2021 | Privacy Statement | Disclaimer | Cookie Statement
Webdevelopment by Plenso

Wij gebruiken cookies om uw surfervaring te verbeteren. Door het verder gebruiken van deze website, gaat u hier expliciet mee akkoord.

Meer informatie
Ik snap het!